Krõll

Pealeht | Sisukord | Trüki

 

MISSUGUNE ON KRÕLL?

Väljanägemine: ta mõnusalt pehme ja ümmargune, ei muretse üldse oma pontsakuse pärast. Krõll on üleni krõllusi täis,  värvus võib varieeruda kõikides rohelistes toonides. Ta on väga targa olekuga, teda vaadates saab igaüks hea tuju.

Elamiskoht: Ta elutseb Krõlli rühmas, kõrgemal kohal, armastab rippuda seinal, et kõike näha. Seal ta siis mõlgutab oma mõtteid seni, kuni teda hädasti vaja läheb. Tõenäoliselt pesitseb ta igas lapses ja muidugi ka lapsemeelses täiskasvanus.

Põnevad tähelepanekud: ta on väga Krõlli rühma laste nägu.  Teab kõike, mis toimub rühmas ja ei unusta kunagi ühegi lapse sünnipäeva.

Erilised tundemärgid: ta on hästi sõbralik ja lõbus sell ning erakordselt maias. Krõlli kõhus on võlutasku, hästi mahukas, sest sealt seest võib aeg-ajalt leida imetoredaid üllatusi, kirju ja teateid.  Krõll on vägagi nutikas ja üleni ideedest  pungil. Külastab  tihti hommikuringi, arutab lastega erinevaid olukordi, annab nõu ja lohutab, õpetab ja juhatab ning on abiks uute ja huvitavate teemade tutvustamisel. Teda võib segamini ajada mõne eriti pehme ümmarguse olendiga, mõnikord ka Jonniga või isegi väikese paharetiga

KES ON KRÕLL?   Mida arvavad väikesed Krõllid:

  • Krõll on üks tore asi nagu inimene aga tegelikult on loom. Ta on väga ilus ja hea, teda on vaja, et ta meile rõõmu tooks.
  • Krõll on lihtsalt Krõll. Ta ei ole nagu inimene. Ta on tavaliselt rõõmus aga kui keegi natuke kõvasti astub, siis on ta ehmunud. Teda on väga vaja, sest kust me muidu ju kingitusi saaksime. Tegelikult tahaksin ma väga teada, kuidas ta neid kingitusi enda sisse saab.
  • Krõll on meie sõber. Loom, sest ta on väga loomaliigi moodi. Aga võib-olla on ta hoopis kakuke, sest at ta on ümmargune. Ta eksis ära ja sattus meie juurde. Krõll annab meile tarkuseid ja töösi. Ta on naljakas ja tore ja hea.
  • Krõll on see, kes on Krõlli rühmas - loom kahe jalaga. Ta on teistsugune, nagu inimene ei ole. Tal miski ei liigu üldse. Ta on siin, sest ta toob üllatusi ja kingitusi ja sest see on Krõlli rühm.

 

Krõlli rühma õpetajad

Vanemõpetaja Maret Melts

Vanemõpetaja Aive Kinsigo

Õpetaja abi Annika Lond