Muumi

Pealeht | Sisukord | Trüki

 

Millised me oleme?

Meis on natuke Muumimammat, kes alati kannab kaasas käekotti, milles leidub kõiksugu vajalikke asju, mõni kastanimuna või kommipaber. Kui siiski juhtub mõni asi puudu olevat, näiteks iPhone viimane mudel, teeme selle ise valmis.

…ja natuke Muumipapat, kellele meeldib lugusid rääkida.

Mõned meist peavad tähtsaks tervislikke eluviise ja võivad olla mõnikord kamandajad nagu Koduvana.  

Teised  jälle sarnanevad Nuuskmõmmikule – nad ei salli liiga palju reegleid ja keelde, selle asemel armastavad filosofeerida ja loodust vaadelda.

Mõnikord on meil tunne, et raha on maailmas kõige tähtsam ja elu eesmärk on kiiresti rikkaks saada nagu Sniff seda soovib.

Veidi on meis kõigis väikest My´d, kes ei karda ei kedagi ega midagi. Kui ta on otsustanud midagi teha, teeb ta seda otsekohe. Ta võib olla ninakas, ebaviisakas, aga sellegipoolest hea sõber.

Me tahame olla ilusad, kanda imelisi ehteid ja teha ilusaid soenguid ja mõnikord …. mõnikord oleme isegi natuke armunud, nagu Tusklik. Kes on Tusklik tahate teada? Tulge meile külla ja me räägime …

 

Lisaks võlume jääkmaterjalidest kunstiteoseid; tülid muudame sõpruseks. Lossihoovis õpime lindude ja putukate keelt; otsime nõiarohtusid pahade tujude vastu nagu ühele muinasjutu lasteaia rühmale kohane.  Meie lugusid aitavad võluda emad ja isad, õed ja vennad, vanaemad-vanaisad ja õpetajad.  

Selline on meie maailm!

 

Muumi rühma õpetajad

õpetaja Mari-Mann Adamson

assistent Aveli Pettai

õpetaja abi Eveli Noortoots

 

Rühma telefon: 53822517