Esileht

Pealeht | Sisukord | Trüki
 

 MEIE VÄÄRTUSTE LAEGAS

    
SÕBRALIKKUS- üksteisega arvestavalt, austavalt, heatahtlikult ja lugupidavalt tegutsevad lossikambrites koos väikesed ja suured õukondlased.
    
HOOLIVUS: lossielus toetutakse kuninglikele tarkustele: märkan, näen ja kuulen kaaslast oma kõrval; tegutsedes hoian ja säästan loodust  ning hoolin oma tervisest.
    
LOOVUS: Okasroosikese lossis on alati ruumi loominguks, mänguks ja uudishimuks, toetatakse omanäolisust ning  lossiuksed on avatud uutele ideedele.

ÜHTSUS: kogu õukond, heas koostöös koduga, astub ühiselt etteseatud eesmärkide poole, andes oma parima, et igast tillukesest lossielanikust kujuneks inimene, kelle kõrval tema kaaslased ennast hästi tunnevad.
USALDUSVÄÄRSUS:  turvalises ja  innustavas mängu-, töö-, ja õpikeskkonnas jälgitakse, et iga väikese printsessi ja printsi päev mööduks rõõmsalt ja ohutult ning  õukonnale usaldatud saladused  hoitaks kindlalt lossiseinte varjul

 

 

Meie visioon: Võru Lasteaed Okasroosike on mängul, muinasjutul, loodushoiul, loomingulisel  tegevusel, elamuslikul õppimisel põhinev, vaimselt turvalise kasvukeskkonnaga lasteaed.

   

Meie missioon: Aitame lapsel kasvada iseendaks.

 
 
2023/2024 õa prioriteet
 
Lasteaed on loomise ja avastamise koht nii väikesele kui suurele.
 

Kui meie lossi külastada soovid,
siin palju väikseid printse mänguhoos,
printsessidega sõbraks saada proovi,
et laulda võiks siis üheskoos.

Roos, roos, roos, roos
laulame kõik koos,
on lasteaed meil
okasroos,
siin elu kui muinasloos.

Siin haldjateks on kasvatajad meile
ja troonil
kena kuningpaar,
kui muinasjutus elu tundub teile,
sa tule vaata - küll siis näed.


Sõnad: Maret Melts
Viis: Andres Määr